Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Albatros Rexhaj i “nxjerr bojën” personazhit të njohur të televizionit: Më ka marrë 700 euro borxh, u bënë 7 vite që nuk mi ka dhënë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkrimtari Albatros Rexhaj ka treguar në emisionin “Shqipëria Live” se një mik i tij, personazh i njohur i televizionit, i ka marrë 700 euro borxh dhe nuk ia jep.

Sipas tij, ka 7 vite që miku i ka marrë lekët dhe nuk ia kthen, teksa tha se ia ka përmendur 2-3 herë, por përgjigja që ka marrë ka qenë “ti mi ke dhënë”.

“Edhe kam marrë, edhe më kanë marrë borxh. Një person i njohur i televizionit më ka marrë 700 euro në vitin 2013. Edhe nuk është se nuk ka lekë. Ia kam përmendur nja 2-3 herë dhe më thotë “ti mi ke dhënë”. Ka qenë një situatë e tillë që i duheshin shpejt e shpejt, mi jep, ti jap për 3 ditë ndërsa 3 ditë u bënë 7 vjet”, tha Rexhaj.


Më shumë

spot_img
spot_img