Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Albana Vokshi publikon videon: Edi Rama është i frikësuar, ka sjellë furgonat e policisë jashtë Parlamentit

Lajme të ngjashëm

Deputetja e PD, Albana Vokshsi ka ndarë një video nga jashtë Kuvendit, ku shihen disa furgona policie.

Ajo dëgjohet të thotë në video se kryeministri Edi Rama është i friksuar dhe se ka sjellë furgonat e policisë në parlament.

“Ja ku jemi sapo mbaroi seanca pleare. Seanca e parlamentit munist tani më, pasi asnjë deputet i opozitës nuk iu dha fjala dhe u mohua mocioni për debat për skandalin e Ramës-McGonigal. Po ashtu u mohua interpelanca urgjente e kërkuar po nga PD dhe shikoni pak këtu përjashta . Shikoni se si e ka rrethuar. Se deri ku i ka hy frika Edi Ramës.

Kjo është njëra pjesë e mbrapme e parlamentit. Ishte e rrethuar nga të gjitha anët edhe nga përpara edhe nga ana tjetër. Shikoni si i ka sjellë fugon e policisë. Edi Ramës i ka hyrë frika në palcë.

Më shumë