Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Albana Osmani nuk “përmbahet”: Beqarët duhet të bëjnë s*ks sa herë ta ndjejnë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Albana Osmani është një ndër personazhet të cilët ndonëse është larguar nga ekrani vazhdon të komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë.

Kjo shkëputje si duket nuk do të zgjasë dhe për shumë gjatë pasi ajo vetë ka zbuluar se shumë shpejt do të rikthehet me një program të sajin. Gjatë një interviste të dhënë moderatorja si rralllë herë ka folur dhe për jetën e saj private, duke thënë se dëshira që kanë prindërit për ta parë duke u kurorëzuar do ta çonte atë drejt altarit.

Albana gjithashtu ka thënë se një person “single”mund të kryerë marrëdhënie sa herë  që ta ndjejë.

 “Të dashurin që kam pasur imagjinar, e kam pasur dhe në të vërtetë. Duke pasur parasysh prindërit e mi që vitet e fundit thonë do martohesh? Gjeje dikë? Kur mendoj veten duke u kurorëzuar mendoj prindërit e mi që do ndihen mirë, përveç dashurisë dhe lumturisë që është tjetër gjë.

Do e bëja për prindërit sigurisht. Kur je me njeriun e duhur, mendoj se është e bukur. Një njeri single duhet të bëjë seks sa herë ta ndjejë. Nuk di të ketë një program për seksin. Kam pasur dëshirë të kem një program timin dhe besoj do e realizoj. Për këtë po punoj për momentin”, tha Albana Osmani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img