Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Albana Osmani në kufijtë e të pabesueshmes, jep lajmin: Pjesë e filmit Hollivudian

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

acf8cef2990e3ec222da0ec10c867b9b

Moderatorja e njohur Albana Osmani pak minuta më parë ka rrëfyer në IG për ndjekësit e saj se as e kishte ëndërruar ndonjëherë por u bë realitet: ajo do të jetë pjesë e një filmi hollivudian të titulluar “lazarat Burning”.

Si ndodhi e gjitha?

Ja ç’shkruan vetë Albana:

“Ndersa do ulesha ne kafe me miken time te shtrenjte ,Donika Bardha , u gjendem prane Producenteve te Hollyood ne te njejtin ambient. Ata na pershendeten! Dhe me pas me kerkuan nje takim. Pak dite me vone me bene dhe oferten per te qene pjese e filmit “LAZARAT BURNING” ! Mercury Films.. Hollyood … O Zot nuk u besoja dot vesheve..kjo ishte endrra qe po shikoja me syte e hapur! Tani jam e lumtur tju ve ne dijeni qe kam nenshkruar kontraten dhe mezi pres te jem pjese e ekranit te madh te kinemase!”

 

bur.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img