Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Isabel”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Isabel” dhe me siguri do të jetë një tjetër sukses për Albanin këtë verë.

Për produksionin e këngës është kujdesur Lorenc Aliaj. Alban Skënderaj është ndër këngëtarët më të pëlqyer shqiptar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img