Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Alban Skënderaj një baba i lumtur, çfarë fjalësh zgjedh për vajzën e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alban Skënderaj sapo ka publikuar këngën më të re “Unë dhe Ti”, e cila është pritur mirë nga publiku dhe përveç suksesit në karrierë, ai po ndihet mirë edhe në jetën personale.

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një foto me vajzën e tij Ameli, të cilën e mban në krah. Foton ai ka shoqëruar me këto fjalë të mrekullueshme: “Asgjë nuk vlen më shumë për të jetuar.”

albsig

Fakti i të qënit artist e ndihmon jo pak Albanin të gjejë fjalët e duhura për vogëlushen e tij, duke emocionuar edhe fansat në rrjetet sociale. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img