Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani i bëjnë një dhuratë të veçantë vogëlushes së tyre(VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë bërë një dhuratë të veçantë vogëlushes së tyre Ameli.

 Dy prindërit këngëtarë kanë menduar ti dhurojnë një vegël të vogël që prodhon muzikë. Një melodi e ëmbël  me të cilën vënë në gjumë vogëlushen e tyre.

La Valse d’Amelie ? #CreativeFans❤️ #Grateful ?

A video posted by ☞ Miriam Cani (@miriamcani) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img