Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Alban Skënderaj bën surprizën që askush nuk e priste

spot_img

Lajme të ngjashëm

362f48796c2c69d99b0d0f2e65249cfb

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të sukseshëm që Shqipëria ka.

Këngët e tij gjithmonë kthehen në hite dhe dëgjohen pavarësisht viteve që kalojnë.

Publiku ka një interes të veçantë për krijimtarinë e Albanit dhe pret me padurim hitet që ai lançon.

Ditën e sotme, këngëtari ka ndarë me të gjithë në Instagram një lajm shumë të rëndësishëm, ku ka publikuar në mënyrë të papritur këngën “Nëntor 26”, e cila mban datën e sotme.

 

screenshot-4_1543256491-2533783.jpg

 

alban-skenderaj_2896-640x358.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img