Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Alban Eftimi dhe Atelier 4, firma që po bën “Loro Boriçin”. I preferuari i Ramës merr projektet kryesore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ekstraktet e ”Atelier 4” nga QKR-ja, ku tregohet pronësia dhe administrimi i kompanisë nga Alban Efthimi

Më shumë

spot_img