Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Alban Eftimi dhe Atelier 4, firma që po bën “Loro Boriçin”. I preferuari i Ramës merr projektet kryesore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ekstraktet e ”Atelier 4” nga QKR-ja, ku tregohet pronësia dhe administrimi i kompanisë nga Alban Efthimi

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img