Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Alban Dudushi ndryshon modelin e flokëve, reagimi i Bietës është epik (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ca8f650ce1b83f717e4c92650725ab73

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë ndër çiftet e njohur më të komentuar. Dyshja shoqëron publikun shqiptar pasditeve dhe mbrëmjeve.

Mbrëmë, Dudushi u shfaq në ekran në emisionin e tij “To Show”. Mirëpo, teksa Bieta e ndiqte nga shtëpia, pamja e Albanit i ka tërhequr vëmendjen.

-Uu shih shih. Paskemi ndërruar modelin e flokëve dhe gruaja në shtëpi nuk di gjë. Gjithësesi më duhet ta pranoj se të shkokan-, ka shkruar moderatorja në një postim në Instastory. 

-640-0-5c6c743646f1c.jpg

-640-0-5c6c737600551.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img