Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

Alban Dudushi gjithë gëzim në festën e Top Albania Radio, por bën një gabim (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alban Dudushi, moderatori i ‘’Top Show’’ në Top Channel ka shkuar gjithë gëzim natën e djeshme në festën e 18-vjetorit të ‘’Top Albania Radio’’. Përkrah partneres së tij, Bieta Sulo, Dudushi ka zgjedhur një tavolinë të rehatshme.

Por me t’u ulur Dudushi nuk ka duruar dot më. Ai ka ndezur një cigare, edhe pse është munduar të mos ta mbajë në mënyrë demonstrative, sërisht aparati e ka fokusuar. Dhe të mendosh që në brendësi të lokaleve, clube-ve apo pub-eve të Shqipërisë nuk lejohet duhani…

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img