Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Alba Hoxha shtatzënë? Detaji që bëri të gjithë të dyshojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm

421c5ec321440cb0e06df04b04956d02

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit.

Gjatë prezantimit të motit, ditët e fundit Alba është shfaqur me veshje të gjera dhe kjo është bërë shkak të përflitet se ajo është shtatzënë dhe po mbulon barkun.

Gjithmonë Alba preferon të mos reagojë ndaj lajmeve lidhur me jetën e saj private prandaj nuk dihet nëse edhe këtë herë kemi të bëjmë me një thashethem apo të vërtetë.

 

-640-0-5d112443bfb6b.jpg

-640-0-5d112441d4207.jpg

-640-0-5d1124412cb83.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Më shumë

spot_img