Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Alarmohen pushuesit, zbulojnë një predhë të paplasur në ujërat e Karaburunit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një predhë e paplasur është gjetur këtë të dielë në ujërat e Karaburunit në Vlorë. Predha u gjet nga qytetarët që po pushonin dhe po laheshin në det.

Kujtojmë se kjo nuk ëhstë hera e parë që gjenden predha të tilla në Vlorë, pasi më herët  janë zbuluar të tilla në qytetin bregdetar, të cilat mendohet se i përkasin Luftës së Dytë Botërore.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img