Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Alarmohen pushuesit, turisti gjen një kafkë njeriu në plazh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kretë. Një pushues grek ka gjetur në plazhin e Dia-s në një kafkë njeriu dhe më pas ka njoftuar menjëherë policinë.

Kafka e gjetur në Dia është dërguar në Heraklion në mënyrë që t’i nënshtrohet testeve të veçanta laboratorike. Autoritetet janë duke shqyrtuar skenarët dhe analizat se kujt i përket kafka e gjetur në plazh, e cila alarmoi turistët aty pranë. Sipas NewsBomb.gr në vendin ku u gjet, në të kaluarën kishte një varrezë.

Vlen të përmendet se procedurat për testet e nevojshme të veçanta laboratorike që do të tregojnë seksin, kombësinë dhe elementë të tjerë të rëndësishëm të personit, të cilit i përket kafka,  janë në proces.

Më shumë

spot_img
spot_img