Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Alarmohen prindërit, pedofili ul pantallonat dhe u tregon organin gjenital fëmijëve që dalin nga shkolla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

175b54d0de23f40e649351d20cc0897a

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Romës në Itali.

Prindërit e nxënësve të një shkolle kanë parë një burrë, i cili ulte pantallonat dhe u tregonte organin gjenital fëmijëve.  

Ky ishte rasti i tretë i përsëritur brenda pak ditësh në këtë shkollë. Prindërit janë shprehur të shqetësuar për këtë ngjarje, pasi ndikon në psikologjinë e fëmijëve.

Më 25 nëntor, një burrë arriti që të joshë një djalë 7-vjeçar, por u kap në tentativë rrëmbimi. Rastet e pedofilëve që tentojnë të joshin fëmijët janë bërë shqetësuese në Itali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img