Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Alarmohen mediat greke për vrasjen e dy motrave nga Përparim Ademi: Zbulime të tmerrshme në Greqi dhe Shqipëri në lidhje me trafikimin e foshnjave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2dad5df82dbaed376b0774bbf577f964

Mediat greke kanë shkruar për vrasjen e dy motrave në Astir nga Përparim Ademi.

Ata e kanë vënë theksin në trafikimin e fëmijëve, për të cilët motra dhe vëllai i Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit thanë se mbi 10 foshnja janë shitur në Selanik.

Sipas dëshmive, Përparim Ademi shkonte në Greqi me dy motrat dhe gruan e tij, e cila dyshohet se është “pajtuar” për shitjen e foshnjës së tyre.

Vëllai i viktimave ka thënë se autori i krimit po merrte foshnjat nga materniteti me ndihmën e një avokati.

Sipas mediave greke ky është një zbulim i tmerrshëm për trafikimin e foshnjave në Shqipëri dhe Greqi.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img