Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Alarmohen biznesmenët e Gjirokastrës: Po na ikin turistët! Çfarë po na mban ‘peng’ biznesin (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vitin që lamë pas vetëm gjatë muajit korrik dhe gusht, qyteti i Gjirokastrës është vizituar nga 20 mijë turistë vendas dhe të huaj. Kreun e listës e mbajnë  vizitorët  nga Polonia ndjekur nga ata Gjerman, Hollandez, Norvegjez dhe Maqedonas. /Anxhela Ruçi për newsbomb.al/

 

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img