Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

ALARMI, gripi i derrit merr përmasa të frikshme, 39 të vdekur në Greqi 165 në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gripi i derrit në Greqi ka marrë përmasa të frikshme.

39 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e virusit AH1N1 dhe 165 të tjerë janë në gjenjde të rëndë.

Vetëm javën e fundit kanë humbur 20 persona, ndërkohë mësohet se 2 prej viktimave janë fëmijë.

Kujtojmë se edhe në vendin tonë kanë ndërruar jetë 4 persona si pasojë e gripit të derrit.

 

Më shumë

spot_img