Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

ALARMANTE: Vërshon liqeni i Shkodrës, uji përmbyt bizneset (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përkeqësohet situata e përmbytjeve në Shkodër.

albsig

spring

Perveç lumenjve Drin e Buna, tashmë dhe Liqeni i Shkodrës ka dalë nga shtrati duke përmbytur rrugën dhe duke dëmtuar bizneset që ndodhen përgjatë vijës liqeniore.

Vërshimi i e ujrave të liqenit dhe mbulimin nga uji i rrugës në Shirokë mendohet të ketë shkaktuar dëme të mëdha në këtë zonë turistike.

Video Star Plus:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img