Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

ALARMANTE NË TIRANË/ Shpërthen transformatori brenda Universitetit (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpërthen transformatori brenda Universitit Bujqësor të Tiranës.

albsig

Lajmin e bën me dije Kreshnik Çollaku i PD i cili ndërsa publikon këto foto, thotë se jashtë çdo kriteri teknik transformatori është futur brenda godinës së universitetit për shkak të mungeses së energjisë elektrike. Fatmirësisht, askush nuk është lënduar.

Menjëherë forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë vënë nën kontroll situatën.

 

49528549_10217899550101566_9223173721034850304_n.jpg

49397713_10217899550381573_5379984113526636544_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img