Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Alarm për BOMBË në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alarm për bombë është raportuar pak më parë në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit. Mësohet se alarmi është dhënë në zonën ku njerëzit dalin nga terminali.

Bëhet me dije se në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, punonjësit e sigurisë portuale, forcat xheniere dhe autoambulanca.

Punonjësit e sigurisë kanë pikasur një çantë të zezë në terminal, çka ka bërë që “siguria” të ngrihet në këmbë. Në vijim pritet të zbardhen detaje të tjera në lidhje me rastin.

Më shumë


spot_img

spot_img