Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

ALARM për BOMBË në SPITALIN COVID, policia rrethon menjëherë zonën në qytetin grek

spot_img

Lajme të ngjashëm

936006b4770f56c0130de68d238f556e

Një telefonatë në Spitalin e Selanikut ku po trajtohen pacientët me koronavirus ka alarmuar stafin mjekësor.

Sipas mediave greke, një person ende i paidentifikuar telefonoi në numrin e emergjencës dhe tha se kishte vendosur një bombë në katin e tretë të spitalit, ku ndodhet pavioni i pacientëve me Covid-19.

Forca të shumta të policisë shkuan menjëherë në spital, dhe janë duke hetuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img