Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Alarm për bombë në shtëpinë e ish-kryeministrit Samaras, ‘ngrihet në këmbë’ e gjithë Policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një telefonatë për vendosjen e një bombe në shtëpinë e ish-Kryeministrit, Antonis Samaras, alarmoi policinë greke mbrëmjen e kësaj të shtune.

Autoritetet morën telefonatën pak para orës 21:00 të së Shtunës, por koha që kishte vendosur në dispozicion personi që kërcënoi mbaroi, dhe tashmë situata është më e qetë.

Policia nxitoi për në shtëpinë e ish-kryeministrit dhe po kryejnë hetime për të përcaktuar nëse është vendosur një pajisje shpërthyese ose nëse ishte thjesht një mashtrim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img