Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Alarm për bombë në Romë, panik te qytetarët pak para ndeshjes Itali-Zvicër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një alarm për bombë është raportuar pak para nisjes së ndeshjes Itali-Zvicër në Romë.

Mediet në Itali bëjnë me dije se pranë zonës së Piazza Mazzini, disa kilometra nga Stadiumi Olimpik është dhënë alarmi për bombë.

Autoritetet kanë bllokuar menjëherë rrugën në këtë zonë, ndërsa policia me eskpertët e bombave dhe njësitë e qenëve kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për të kryer kontrolle të imtësishme.

Më shumë

spot_img
spot_img