Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Alarm për bombë në qendrën e biznesit në Belgjikë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët e Belgjikës janë vënë në panik pas alarmit për bombë në një qendër biznesi në Anversa, Belgjikë.

Forca të shumta policore kanë ndërhyrë dhe po merren me situatën. Dyshohet për ndonjë sulm të mundshëm terrorist… (vijon)

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img