Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Alarm për bombë në një metro në Paris, autoritetet evakuojnë qindra persona, policët gjetën valixhen…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një alarm për bombë në një metro të Parisit, shkaktoi panik tek qytetarët që ndodheshin aty.

Qindra persona janë evakuuar nga stacioni hekurudhor Gare du Nord, i cilii u hap pak pas kontrollimit të zonës.

Pamjet që u shpërndanë në rrjetet sociale treguan stacionin hekurudhor pothuajse të boshatisur, ndërsa jashtë tij ishin me qindra persona të evakuuar.

Autoritetet gjetën një valixhe të dyshimtë, të braktisur dhe filluan hetimet për të zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img