Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Alarm për bombë në Milano, mbyllen dy linja metroje

Lajme të ngjashëm

Dy linja metroje janë mbyllur në Milano të Italisë pas një alarmi për bombë. Një pako e dyshimtë është gjetur në stacionin e linjës M2 me drejtim për në Abbiategrasso.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të zbuluar se çfarë ka brenda pakos.

Dy linjat M2 dhe M3 të metrosë së Milanos janë mbyllur për shkaqe sigurie.

Më shumë