Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut, forca të shumta policie kontroll në godinën e Televizionit dhe Teatrit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet kanë bllokuar të gjitha të gjitha hyrjet në Teatrin Kombëtar pas lajmit për bombë.

Ndërkohë forca të shumta policie kanë zbarkjuar edhe në ambientet e Radio Televizionit të Maqedonisë, ku kanë kontrolluar punonjësit gjatë hyrjes dhe daljes Ministria e Punëve të Brendshme ende nuk ka një reagim për ngjarjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img