Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Alarm për BOMBË në Bruksel, evakuohen 40 persona pranë zyrave të BE

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Bruksel në një ndertesë afër zyrave të Bashkimit Europian është dhënë një alarm për bombë dhe 40 persona janë evakuuar nga zona e rrezikut.

Ndërtesa i përket bllokut të zyrave të Bashkimit Europian në qytet.

Sipas medieve, policët ndodhen tashmë në vendngjarje dhe qentë e policisë janë duke kërkuar për bombën. Alarmi erdhi para një ore kur një person anonim mori në polici dhe kërcënoi me vendosjen e një bombe te ndertesa.

Newsbomb.al do ju mbajë të informuar mbi zhvillimet e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img