Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Alarm për bombë në aeroportin e Londrës, gjendet një pako e dyshimtë në zonën e sigurisë, evakuohen pasagjerët dhe personeli

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aeroporti “Stansted” në Londër është evakuuar pasi autoritetet gjetën një pako të dyshimtë në zonën e sigurisë. Pasagjerët që do udhëtonin u evakuuan pjesërisht nga Terminali 1.

Autoritetet në Angli iu kërkuan pasagjerëve dhe personelit që të largoheshin nga ndërtesa dhe të qëndronin në rrugë, para aeroportit.

Pas kontrollit nga ana e policisë, anëtarët e stafit janë lejuar që të futen në ndërtesë, ndërsa pasagjerët janë ende duke pritur jashtë terminalit gati për 4 orë.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e ushtrisë për të bërë të mundur ekzaminimin e pakos së dyshimtë.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img