Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Alarm për bombë, evakuohen 2 aeroporte dhe 2 qendra tregtare në Danimarkë

Lajme të ngjashëm

Më shumë