Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Alarm për bombë brenda redaksisë së televizionit shqiptar

Lajme të ngjashëm

Forca të shumta policie kanë mbërritur pranë televizionit “Report TV”, pas një alarmi për bombë në ambientet brenda redaksisë.

Mësohet se ambientet e “Report Tv” dhe “Shqiptarja.com” janë evakuuar pasi një preson i paidentifikuar ka njoftuar me mesazh në redaksinë e këtij televizioni për vendosjen e një bombe. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë