Hapësire reklamuese

Bota

Alarm në selinë e OKB-së, burri i armatosur 'ngulet' para godinës dhe refuzon të largohet, policia rrethon zonën

Shkruar nga Newsbomb
Alarm në selinë e OKB-së, burri i armatosur 'ngulet'

Autoritetet në New York kanë dhënë alarmin pasi një person i armatosur ndodhet jashtë selisë së OKB-së dhe refuzon të largohet. Policia ka rrethuar menjëherë zonën dhe po negocion me personin në fjalë. 

Punonjësit e godinës u urdhëruar që të qëndronin brenda, ndërsa ende nuk dihen arsyet përse qëndroi i armatosur aty. Në pamjet e publikuara shfaqet burri i armatosur rreth të 60-ave, i cili ecte përreth godinës.  Ndërkohë,

Departamenti i Policisë së Nju Jorkut i bëri thirrje qytetarëve të qëndrojnë larg godinës. “Për shkak të një aksioni policor shmangni këtë zonë”, thuhet në njoftim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese