Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Akuzonte Jurgen Kurtin për vrasjen e bashkëshortit, merret në pyetje Vjollca Arapi, çfarë tha në polici

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2b5ec645c3dbdae844870eb118b58124

Pas vrasjes së Jurgen Kurtit mbrëmjen e djeshme në Tiranë, është marrë në pyetje Vjollca Arapi.

Arapi akuzonte Kurtin si bashkëpunëtor në vrasjen e bashkëshortit të saj pas një konflikti në dyqanin e tij në Durrës , rreth dy vite më parë.

‘Nuk kam asnjë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit, e kisha lënë çështjen në dorë të drejtësisë’, ka deklaruar Vjollca Arapi.

Bashkëshortja e Agim Arapi akuzonte Kurtin, si përgjegjës për vrasjen e burrit të saj dhe kërkonte burgosjen e 26-vjeçarit.

 LEXO EDHE: FLASIN GRUAJA DHE DJALI I AGIM ARAPIT: JURGENI NXITI SHERRIN. VRAU BABËN E VET DHE BURRIN TIM, KUSHEDI KUJT I VJEN RRADHA

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img