Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Akuzoi partneren për tradhti, Rezart Veleshnja publikon mesazhet që i dërgon ‘dashuria’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4893e56942ad50ec1f7b0f0a66c233f5

Vetëm dy ditë më parë bënë bujë të madhe deklaratat e aktorit të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën e tij për tradhti.

Ai publikoi në Instastory disa mesazhe që dëshmonin tradhtinë e partneres së tij me katër meshkuj të tjerë.

Më pas Rezarti mohoi gjithcka duke u shprehur se i kishin vjedhur adresën e Instagramit dhe  ai nuk ka ditur asgjë, pasi ishte në një udhëtim për 13 orë në Ëashington.

Ndërkohë sot, aktori ka publikuar një tjetër foto që dëshmon marrëdhënien e tij me partneren. Në një screenshot të telefonit të tij shohim në cover foton e partneres dhe disa mesazhe dërguar nga “dashuria”.

Screenshot_15.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img