Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Akuzohet si organizator i ekzekutimit të Behar Sofisë në Tiranë, Apeli lë në burg Skënder Vathin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në burg Skënder Vathin, i cili akuzohet si organizator i vrasjes së Behar Sofisë në Tiranë.

Bëhet me dije se ai ka kërkuar një masë më të butë, por Apeli e ka rrëzuar kërkesën.

Mësohet se Vathi nuk ka pranuar akuzën që është ngritur nga Prokuroria.

Kujtojmë që më 25 shkurt të 2021 është ekzekutuar në mes të Tiranës Behar Sofia. Në lidhje me ngjarjen janë arrestuat Xhuljano Visha, Ernejt Shyti, Skënder Vathi dheLeonard Xhixha.

Ishte 24-vjeçari Shyti, i cili ka rrëfyer para grupit të hetimit se si ka ndodhur vrasja.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img