Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

33ed7edbbead05d7ce08483617966afe

Sokol Lepuri, autori i dyshuar i rrëmbimit të 21 vjeçares Alestina Gjoni, është arrestuar nga Policia në Suharekë, Kosovë. Lepuri e Gjoni ishin në një lidhje bashkë.

Arrestimi i Lepurit është bërë pas kallëzimit që ka bërë në Polici babai i Alestina Gjonit. Të dy humbën kontaktet me familjet në gusht të vitit 2019. Babai i Alestinës është shprehur se vajza e tij është mashtruar.

Report TV, mëson se Sokol Lepuri akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim.

Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri

Sokol Lepuri, autori i dyshuar i rrëmbimit të 21 vjeçares Alestina Gjoni, është arrestuar nga Policia në Suharekë, Kosovë. Lepuri e Gjoni ishin në një lidhje bashkë.

Arrestimi i Lepurit është bërë pas kallëzimit që ka bërë në Polici babai i Alestina Gjonit. Të dy humbën kontaktet me familjet në gusht të vitit 2019. Babai i Alestinës është shprehur se vajza e tij është mashtruar.

Report TV, mëson se Sokol Lepuri akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img