Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Akuzohet se kërcënoi me kaçavidë partneren në Greqi, flet 34-vjeçari shqiptar: Ajo më ka thënë se do hedhë helm miu në ushqimin, ka nevojë për psikolog…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka kërcënuar bashkëshorten se do ta vrasë me kaçavidë në sy të fëmijës së mitur.

34-vjeçari më inicialet T.L. foli për protothema.gr dhe tha se kjo akuzë nuk është aspak e vërtetë. Ai u shpreh se nuk e ka kërcënuar kurrë partneren, teksa ia hodhi akuzat asaj duke thënë se ajo po gënjente.

Shqiptari tha se është i trondotur nga akuzar e gruas së tij 26-vjeçarja me iniciale K.P. Ai pretendon se partnerja e tij po përballet me probleme psikologjike.

“Nuk e kam kërcënuar dhe nuk e kam kërcënuar sa kemi qenë bashkë”, thotë ai.

“Çfarëdo që të them është pak. Kam paditur edhe për shpifje, por nuk e mbajtën sepse ajo e ka fëmijën. Ajo më ka kërcënuar se do të më fusë helmin e miut në ushqimin tim. Nuk e di pse. Jam i shokuar. Kjo grua dëshiron të më shkatërrojë. Problemi i vetëm është në trurin e saj. Nuk do prokuror, do psikolog” u shpreh ai.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img