Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Akuzohet për vrasjen e Endri Mustafës, Gjykata e Shkodrës jep vendimin për 15-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 15-vjeçarin Ergys Malaj. Mësohet se ai do të izolohet në një qendër rehabilitimi për të mitur.

I mituri është i akuzuar për vrasjen e Endri Mustafës në zonën e Livadheve në Shkodër.

Në dëshminë e tij në polici, Malaj ka thënë se po shkonte të merrte drogë bashke me Mustafën, në momentin kur i ka dalë përpara Ibrahim Lici.

Më pas mësohet se Endri Mustafa e ka lutur që të mos e vrasë pasi kishte fëmijë për të rritur.

Por sipas dëshmisë së 15-vjeçarit, Lici i ka thënë “Qofsh i Xhenetit” dhe e ka qëlluar për herë të dytë ku e ka lënë të vdekur.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img