Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, mbahet seanca e radhës për Ardian Çapjan, pritet dëshmia e 5 persona

Lajme të ngjashëm

Sot është mbajtur seanca e radhës për Ardian Çapjan, i cili akuzohet për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir që u qëlluan për vdekje në shtëpinë e tyre. Kjo ngjarje ka ndodhur më datë 15 korrik të vitit 2012, në Elbasan.

Bëhet me dije se gjatë procesit gjyqësor, pritet dëshmia e 5 personave, e cila konsiderohet e rëndësishme për vijimin e gjykimit.

Gazetarët nuk janë lejuar të marrin pjesë në gjyq, ndërsa mësohet se do jenë të pranishëm vëzhgues të huaj.


Më shumë