Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, Gjykata jep masën “arrest me burg” në spital për Ardian Çapjan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për Ardian Çapja, i cili akuzohet se ka urdhuëruar vrasjen e babë e bir në vitin 2012, Gentian dhe Nezir Beqiri.

Gjykata e Elbasanit Çapjas ja ka kopmunikuar masën në spitalin e QSUT-së, ku ndodhet i shtruar.

Çapja u arresta më 29 mars si organizator dhe urdërues për vrasjen e babait dhe të birit në 2012. Një ditë pas arrestimit ai u sëmur dhe u dërgua me urgjencë nga paraburgimi i Elbasanit për në QSUT.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img