Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
1.5kmh
90 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Akuzohet për trafikim droge, zbulohet gazetari i njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i famshem Ivan Golounov është akuzuar për trafikim droge në shtetin e tij në Rusi.

Sipas Russian Times, gazetari i famshëm punon në gazetën e pavarur ‘Meduza’ e cila zbulon skandale dhe denoncon ngjarje në Rusi.

36-vjeçari u akuzua pasi policia gjeti një dosje me të ardhurat e tij si dhe përgjojë telefonatat e tij, të cilat duken të koduara me klient për trafikim droge.

Gjithsesi çështja është ende në hetim dhe nuk ka prova të mjaftueshme për të ngritur padi, por vetëm lajmi i ka shkaktuar shumë ankth gazetarit rus i cili ka reaguar ashpër duke thënë se këto janë ‘broçkulla’.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img