Hapësire reklamuese

Aktualitet

Akuzohet për ngacmim seksual ndaj tre vajzave të mitura në Gjirokastër, 61-vjeçarit i bie të fikët kur del para togave të zeza, ndërpritet seanca

Shkruar nga Newsbomb
Akuzohet për ngacmim seksual ndaj tre vajzave të mitura në

Ditën e sotme në Gjykatën e Gjirokastrës po mbahet senaca për Vasil Mullajn, i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj tre vajzave të mitura.

Bëhet me dije se senaca është ndërprerë pasi 61-vjeçarit i ka rënë në fikët kur është futur në sallën e gjyqit.

Pas 61-vjeçari është përmirësuar Gjykata e Gjirokastrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” 45 ditë për të akuzuarin.

Kujtojmë që 61-vjeçari është arrestuar dy ditë më parë pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj katër vajzave të mitura, të moshës 14 vjeçe, 8 vjeçe dhe 7 vjeçe.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese