Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Akuzohet për ngacmim seksual ndaj tre vajzave të mitura në Gjirokastër, 61-vjeçarit i bie të fikët kur del para togave të zeza, ndërpritet seanca

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme në Gjykatën e Gjirokastrës po mbahet senaca për Vasil Mullajn, i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj tre vajzave të mitura.

Bëhet me dije se senaca është ndërprerë pasi 61-vjeçarit i ka rënë në fikët kur është futur në sallën e gjyqit.

Pas 61-vjeçari është përmirësuar Gjykata e Gjirokastrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” 45 ditë për të akuzuarin.

Kujtojmë që 61-vjeçari është arrestuar dy ditë më parë pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj katër vajzave të mitura, të moshës 14 vjeçe, 8 vjeçe dhe 7 vjeçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img