Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Akuzoheshin për vrasjen e Emiljano Ramazanit në Elbasan, lihen të lirë Albert dhe Seit Manehasa

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ff362229fa1066a57657a9de14927e2d

Prokuroria ka pushuar hetimet për Albert dhe Seit Manehasën të arrestuar pak muaj më parë për vrasjen e Emiljano Ramazanit në Elbasan.

Bëhet me dije se babë e bir janë lënë të lirë nga prokuroria duke u caktuar për ta masa ‘detyrim paraqitje’.

Kujtojmë se më në 27 korrik u arresta Seit Manehasa 37 vjeç dhe Albert Manehasa 64 vjeç, pasi akuzoheshin se ishin të përshirë në vrasjen e Emiliano Ramazanit.

Seit Manehasa është pronar i një biznesi makinash në Peqin. Gjatë kontrollit në biznesin e tyre iu gjet arma e krimit, një pistoletë model 54 TT, me një krehër dhe një fishek luftarak, e fshehur poshtë sabratorit të një makine.

Bëhet me dije se pas disa muaj hetimesh policia dhe prokuroria e Elbasanit, zbuloi se armën e ka hedhur një person i paidentifikuar.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img