Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Akuzat për vjedhjen në rrugën Durrës-Kukës, Berisha “ngre duart” dhe ia kalon “topin” Bashës: Kanë qenë për ministrin, s’ka patur asgjë për mua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha mohoi akuzat nga Departamenti Amerikan i Shtetit se ka përdorur pushtetin për të pasuruar familjen e tij.

Gjatë intervistë në “Opinion” Berisha u pyet për akuzat për vjedhjen në rrugën Durrës-Kukës, ku u shpreh se akuzat ishin për ministrin e kohës dhe jo për të, duke lënë të nënkuptohet se përgjegjësia bie mbi Lulzim Bashën.

“Akuzat për rrugën Durrës-Kukës kanë qenë për ministrin, kanë qenë politike, s’ka patur asgjë për Berishën”, u shpreh ish-kryeministri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img