Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Akuzat për takim me subjektet e OFL, Ilir Meta del në konferencë me “të kërkuarin”: Ky është Ramazan Topuzi, nuk e di Edi Rama që jam poliagjent unë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka dalë pak më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, për të sqaruar takimin e tij me një subjekt të OFL-së. Meta ka dalë në konferencë me një person të quajtur Ramazan Topuzi, duke sqaruar se ai është personi me të cilin është takuar.

“Zoti Ramzan ka bërë padi në SPAK sepse e kanë konsideruar kontigjent. Ky është zoti Ramazan Topuzi, subjekt i OFL (Qesh). Kjo është fytyra e Edi Ramës. Mashtron shqiptarët me rrugaçllëqe për të shpifur për Presidentin”, tha Meta.

Për kryeministrin Edi Rama, Meta teksa publikoi pamjet tha: Ai është budalla fare. Nuk e di që unë jam poli-agjent.

Kreu i shtetit publikoi dhe një video të publikuar nga ish-kryeministri Berisha, ku duken dy persona që tentojnë të blejnë vota për llogari të PSD. “Ja si blihen votat në Shqipëri. Ja si blihen votat. Policët e ndershëm i kanë kapur”, tha Meta.

Ndiqni live kreun e shtetit, Ilir Meta:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img