Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Akuzat e Salianjit, Balla tregon ku ka qenë: Me Ramën, Monikën, Evisin u nisëm me avion për Bruksel (IRONIA ME VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Akuzay

Taulant Balla i përgjigjet përmes një videoje në Instagram deputetit të PD Ervin Salianji i cili e akuzoi se ka udhëtuar mbi 25 herë jashtë vendit me trafikantin e dënuar për drogë Edmond Bego.

 

Balla publikon pamje video të një prej datave që PD pretendon se kreu i Grupit të PS e ka shfrytëzuar për të udhëtuar me trafikantin.

Në të Balla shfaqet me Edi Ramën, Monika Kryemadhin, Evis Kushin dhe Endri Fugën në Bruksel për një takim me zyrtarë të PE.

“PD publikon “video-skandalin”

8 Dhjetor 2014 ora 12.23: Taulant Balla bashkë me Edi Ramën, Monika Kryemadhin, Evis Kushin dhe “krye-kriminelin” Endri Fuga nisen me avion për në Bruksel. Ja pamjet e takimeve me “baronët” e Parlamentit Europian”, shkruan Balla në Instagram.

 

Më shumë

spot_img