Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Akuzat e Ramës për pengimin e reformës në drejtësi, përgjigjet Meta: Njerëzit nga shëndetësia që ka afruar të kenë kujdes për shëndetin mendor të tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1e8b8c484ff9ffa5d591963168e997d1

Presidenti Ilir Meta ka dhënë një konferencë për mediat në Fier, ku u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Ai u pyet për akuzat e kryeministrit Edi Ramës, se nëse ata do të vijnë në pushtet do të pengojnë reformën në drejtësi.

Meta u përgjigj duke hedhur pretendime mbi gjendjen mendore të Ramës. Sipas tij, njerëzit nga shëndetësia që ka afruar duhet të kenë kujdes për gjendjen shëndetësore të tij.

“Po çfarë mund të presim ne nga një njeri që u thotë shqiptarëve këtu më keni mua deri në 2030. Nëse e duron i deri në 25 prill duroni edhe pak. E qartë që kemi të bëjmë me një person me probleme të mëdha mendore.

Gëzohem që ka afruar edhe njerëz nga shëndetësia dhe ata të kenë kujdes për gjendjen e tij shëndetësore”,- tha Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img