Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Akuzat e Doshit, Prokuroria: Nuk kemi asnjë koment

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Përgjithshme nuk ka asnjë lloj komenti në lidhje me akuzat e deputetit Tom Doshi, se kanë dashur ta vrasin persona të porositur nga Rama dhe Meta.

I pyetur nga Newsbomb.al, këshilltari për mediat I Prokurorit të Përgjithshëm, Albi Serani nuk bën asnjë koment lidhur me çështjen.

Tom Doshi deklaroi sot se ka vënë në dijeni përveç Ramës dhe Metës, edhe prokurorin e Përgjithshëm në lidhje me tentativën për ta vrarë, madje sipas tij, personi që do ta vriste ka takuar edhe Sajmir Tahirin.

‘’Nuk kam asnjë lloj komenti’’, tha këshilltari i Llallës, Serani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img